ZAPISY DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LEONIDA TELIGI W KAMIENIU POMORSKIM  ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ O DOKONANIE ZAPISÓW DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ  NA R. SZK. 2019/2020 Z OBWODU SZKOŁY. ZAPISÓW DOKONUJE SIĘ NA PODSTAWIE AKTU URODZENIA DZIECKA.

PROSI SIĘ RÓWNIEŻ O PESEL DZIECKA. ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY.(W MARCU 2019 R. w godz. 8.00- 14.00)

DO OBWODU  SZKOŁY NALEŻĄ NASTĘPUJĄCE ULICE I MIEJSCOWOŚCI:

ULICE: – Fryderyka Chopina, Jana Długosza, Gryficka, Jaśminowa, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, 3 Maja, Jana Matejki, Cypriana Kamila Norwida, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Polna, Pogodna, IV Pułku Piechoty, Władysława Reymonta, Różana, Rzemieślnicza,  Szczecińska, Karola Szymanowskiego, Tęczowa, Topolowa, Urocza, Warcisława I, Henryka Wieniawskiego, Willowa, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Wolińska, Wspólna, Za Chmurką, Żółcińska, Brzozowa, Jana Kochanowskiego, Kwiatów Polnych, Osiedle Bolesława Prusa, Radosna,  Witolda Lutosławskiego, Piotra Czajkowskiego, Stefana Stuligrosza, Lazurowa, Czesława Niemena,  Spokojna

MIEJSCOWOŚCI: – Chrząszczewo, Chrząszczewko, Buniewice, Żółcino, Grabowo, Rzewnowo, Rzewnówko, Trzebieszewo, Świniec, Borucin, Grębowo, Mokrawica, Strzeżewo, Strzeżewko, Chrząstowo. Borzysław, Ducino, Ganiec, Giżkowo, Górki, Jarzysław, Kukań, Płastkowo, Rarwino, Rekowo, Stawnik,  Stawno, Szumiąca, Śniatowo.