II KONCERT BOŻONARODZENIOWY

Już po raz drugi, 14.12.2018 r. odbył się koncert bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców z naszej szkoły. Był to koncert dla rodziców, dla uczniów,  nauczycieli i pracowników szkoły. Podczas spotkania wysłuchaliśmy montażu słowno – muzycznego wykonanego przez klasę III b pod kierunkiem pani Natalii Kowalskiej, których śpiewy rozbawiły widownię do łez. Były kolędy, wiersze  i wspaniałe utwory świąteczne w wykonaniu naszych uczniów. Podczas koncertu, dzięki pani Kindze można było wziąć udział w warsztatach wykonywania ozdób na choinkę i kartek świątecznych, skosztować smacznych, domowych wyrobów cukierniczych, których dostarczyli nam jak zawsze niezawodni rodzice. Mamy nadzieję, że rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście miło spędzili piątkowe popołudnie i postanowią przyjść także na kolejne wspólne spotkanie.

Dziękujemy rodzicom i nauczycielom świetlicy, którzy pomogli w przygotowaniu tego spotkania i wszystkim tym, którzy postanowili wspólnie spędzić tak miły wieczór, odejść od ciągłej gonitwy przed siebie i od obowiązków przed świętami, zatrzymać się na chwilę i dostrzec piękno i magię tych nadchodzących świąt.

Rada Rodziców