Przyjaciel Miś

Nasz najlepszy przyjaciel, który zna nasze radości, smutki i najskrytsze tajemnice – pluszowy miś, obchodzi 25 listopada swój światowy dzień. Z tej okazji  26 listopada 2018 r. w Oddziale dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim zorganizowane zostało spotkanie, w którym brali udział uczniowie klas pierwszych i drugich. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie pt. „Bajka o misiu – niezłym  rozbójnisiu ”. W role bohaterów bajki wcieliły się uczennice klasy I a i IV c. Treść dotyczyła przyjaźni, tego jak ważną wartościom w życiu człowieka jest przyjaźń. Później uczestnicy spotkania składali życzenia misiom. Kolejnym punktem programu było wysłuchanie opowiadania „Przygoda misia”.  Spotkanie przebiegło w sympatycznej i miłej atmosferze.

Anna Szadkowska