MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ‘READING AND GRAMMAR’

Dzień  św. Andrzeja uczniowie naszej szkoły spędzili w Golczewie. Trzyosobowa delegacja z klas V – VII, wyłoniona w etapie szkolnym, wzięła udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘READING AND GRAMMAR’, który ma na celu poszerzanie wiedzy w zakresie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz wykorzystanie wiedzy w praktyce. Na konkurs zostały zaproszone szkoły podstawowe powiatu kamieńskiego.

Nasza szkoła  otrzymała Puchar Dyrektora ZSP Golczewo dla  NAJLEPSZEJ SZKOŁY w tym konkursie dzięki sumie punktów zdobytej przez wszystkich naszych uczniów:

I miejsce – Jakub Zieliński – poziom klas piątych

II miejsce – Emilia Wilczyńska – poziom klas szóstych
III miejsce – Weronika Jarema – poziom klas siódmych

Za zdobycie miejsc I-III uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Gratulujemy:)