IX „Dekanalny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II”

W czwartą rocznicę kanonizacji Świętego Jana Pawła II, odbył się już po raz dziewiąty „Dekanalny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II”. Honorowy patronat nad konkursem, objął Proboszcz parafii Kamień Pomorski ksiądz kanonik Dariusz Żarkowski.

Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie ze Szkół Podstawowych naszego dekanatu. W konkursie wzięły udział dzieci z czterech Szkół Podstawowych: nr 1 i nr 2 z Kamienia Pomorskiego oraz z Dziwnowa i Jarszewa.

Dzieci uczestniczące w konkursie, to finaliści szkolnych konkursów wiedzy o Świętym Janie Pawle II.

Laureatami konkursu zostali:

– I. miejsce:

Anna Kuliberda – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim;

– II. miejsce:

Michał Szumny – uczeń Szkoły Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego  Pułku Piechoty w Dziwnowie;

– III.  miejsce:

Magdalena Jańczak i Weronika Dyczko uczennice ze  Szkoły Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego  Pułku Piechoty w Dziwnowie.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Kamień Pomorski.