„Wiosenny Mam Talent”

Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy pokazując swoje talenty. 21 marca w szkole odbył się „Wiosenny Mam Talent”. Okazało się, że mamy niezwykle  utalentowane dzieci i młodzież.

Tego dnia wszystkie klasy przygotowywały również palmy wielkanocne.  Do ich wykonania potrzeba była ogromna ilość kwiatów zrobionych z bibuły, bukszpan i wiele innych wymyślnych dekoracji. Uczniowie również pisali list do wiosny, kolorowali pisankowe i wiosenne mandale oraz wykonywali zadania językowe.

Konkurs Mam Talent odbył się w świetlicy, podzielony na etapy. Młodsze klasy prezentowały się na pierwszych dwóch lekcjach. Starsze klasy pokazywały swoje umiejętności na następnych. Ponadto każda klasa przygotowała okrzyk na cześć WIOSNY. Dodatkowo zaprezentowano wyjątkowe stroje wykonane z bibuły oraz poetyckie zdolności w postaci wierszy z okazji powitania ulubionej przez wszystkich pory roku.

Dzieci i młodzież prezentowali na scenie piosenki, tańce oraz granie na instrumentach. Wystąpił również chłopiec z talentem malarskim.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdeczne gratulujemy!

Organizatorki:

Zdzisława Paterczyk,

Maria Horoszkiewicz-Cioroch oraz Edyta Gutowska

Dekoracje wykonała: Dorota Jędrzejewska – Motyka