INFORMACJA DLA RODZICÓW!

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LEONIDA TELIGI W KAMIENIU
POMORSKIM ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ O DOKONANIE
ZAPISÓW DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ NA R. SZK. 2018/2019
Z OBWODU SZKOŁY.

ZAPISÓW DOKONUJE SIĘ NA PODSTAWIE AKTU URODZENIA DZIECKA.
PROSI SIĘ RÓWNIEŻ O PESEL DZIECKA.

ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY./W MARCU 2018 R. w godz. 8,00- 14,00/

DO OBWODU SZKOŁY NALEŻĄ NASTĘPUJĄCE ULICE I MIEJSCOWOŚCI:

 ULICE:Fryderyka Chopina, Jana Długosza, Gryficka, Jaśminowa, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, 3 Maja, Jana Matejki, Cypriana Kamila Norwida, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Polna, Pogodna, IV Pułku Piechoty, Władysława Reymonta, Różana, Rzemieślnicza, Szczecińska, Karola Szymanowskiego, Tęczowa, Topolowa, Urocza, Warcisława I, Henryka Wieniawskiego, Willowa, Wincentego Witosa, Wolińska, Wspólna, Za Chmurką, Żółcińska, Brzozowa, Jana Kochanowskiego, Kwiatów Polnych, Osiedle Bolesława Prusa, Radosna, Witolda Lutosławskiego, Piotra Czajkowskiego, Stefana Stuligrosza, Lazurowa, Czesława Niemena, Spokojna.                        

MIEJSCOWOŚCI:Chrząszczewo, Chrząszczewko, Buniewice, Żółcino, Grabowo, Rzewnowo, Rzewnówko, Trzebieszewo, Świniec, Borucin, Grębowo, Mokrawica, Strzeżewo, Strzeżewko, Chrząstowo. Borzysław, Ducino, Ganiec, Giżkowo, Górki, Jarzysław, Kukań, Płastkowo, Rarwino, Rekowo, Stawnik,  Stawno, Szumiąca, Śniatowo.