Category Archives: Bez kategorii

Wycieczka Poznań-Gniezno-Biskupin

Dnia 15 maja 2019 roku wyjechaliśmy na trzydniową wycieczkę do Poznania, Gniezna i Biskupina. W Poznaniu zwiedziliśmy Stary Rynek.

Olimpusek

W marcu tego roku przeprowadzono w naszej szkole kolejny konkurs „Olimpusek” – sesja wiosenna.  Wzięło w nim udział 59 uczniów. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów z j. polskiego i matematyki na poszczególnych poziomach.

Laureatem z matematyki został uczeń klasy 1 b Bartosz Leszczyński

 

                                                                                         Gratulujemy

Spotkanie z pszczelarzem

14 maja 2019 roku uczniowie klas pierwszych gościli pana Krzysztofa Klamborowskiego, który jest z pszczelarzem.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

ZAPRASZA

rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2019/2020, na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się w dniu 4.06.2019 roku (wtorek) o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (sala numer 120).

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

DYREKTOR I WYCHOWAWCY

 

9 MAJA – DZIEŃ EUROPY PT.” EUROPA DA SIĘ LUBIĆ „ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W dniu 9 maja 2019 roku wśród uczniów klasy 8a  w europejskiej aranżacji odbyła się kolejna lekcja z cyklu Dni Języków Obcych  otwarta pt. „ Europa da się lubić”.

OLIMPUS

Olimpiada Olimpus w sesji zimowej z języka angielskiego przeznaczona jest dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i gimnazjum.

‘Around the United Kingdom’ XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ZJEDNOCZONYM KRÓLESTWIE WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ o zasięgu powiatowym

29 marca 2019 r. w naszej szkole odbyła się 11 edycja konkursu wiedzy o krajach Zjednoczonego  Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH NA CZAS STRAJKU

Decyzją Zarządu Głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego strajk trwa do odwołania.

Dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze na terenie szkoły od godziny 8.00 do 15.00.

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI

Przypominamy, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku odbywają się egzaminy ósmoklasistów. W tych dniach przychodzicie do szkoły najpóźniej o godzinie 8.30 i przynosicie ze sobą: legitymację szkolną, długopis z czarnym wkładem i linijkę.

Przypominamy o strojach apelowych.

 

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE NA CZAS STRAJKU

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim informuje o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w szkole na czas oznaczony: od 8 kwietnia 2019 roku, do czasu zakończenia udziału nauczycieli w strajku, zorganizowanym zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23 maja 1991 roku o rozwiązywaniu sporów zbiorowych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 174).

Dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze na terenie szkoły od godziny 8.00 do 15.00.

Dyrektor szkoły

Elżbieta Słowik