Category Archives: Bez kategorii

Kamień Pomorski – moje miasto

W czwartek 7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr  2  odbył się apel z okazji  74. Rocznicy zdobycia Kamienia Pomorskiego.

POKAZ HISTORYCZNY „KU NIEPODLEGŁEJ”

Dnia 27 lutego 2019 roku uczniowie klas: Vc, Vd, VIa i VIb uczestniczyli w żywej lekcji historii w wykonaniu Grupy Rekonstrukcyjnej „Rekonstrukto”.

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA – UNICEF

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Wszystkie Kolory Świata” organizowanej przez UNICEF.  Uczniowie z naszej placówki przygotowali specjalne, charytatywne laleczki będące symbolem pomocy, jakiej uczniowie chcą udzielić swoim rówieśnikom z Laosu,  Demokratycznej Republiki Konga i Indii, gdzie dzieci umierają z powodu chorób, którym potrafimy zapobiegać.

Projekt eTwinning „Poprzez Niepodległą”

Z początkiem roku szkolnego uczniowie z klas 5a, 5b i 6a biorący udział w kółku historycznym przystąpili do e-learningowego projektu „Poprzez Niepodległą” na platformie eTwinning.

UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na imprezę charytatywną WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA, która odbędzie się dnia 19 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.

XIX SPACER Z WIKINGIEM W NIEZNANE

Szlak Ujścia Regi – 23.02.2019

Dzień Babci i Dziadka w klasie IIb i IIc

22 stycznia 2019 r. z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka klasy 2b i 2c przygotowały montaż słowno- muzyczny.

ZAPISY DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LEONIDA TELIGI W KAMIENIU POMORSKIM  ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ O DOKONANIE ZAPISÓW DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ  NA R. SZK. 2019/2020 Z OBWODU SZKOŁY.

Uczniowie z Naszej Szkoły ratują dzieci na świecie!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Wszystkie Kolory Świata” organizowanej przez UNICEF Polska. 

JASEŁKA

W dniu 21 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły z klas IIIa i IVc pod kierunkiem  s. Józefiny Alicji Nowak przedstawili Jasełka.